Kereta Sewa Kuala Lumpur, KLIA, Selangor

Tempah kereta sewa murah anda di Kuala Lumpur, KLIA dan Selangor pada hari ini! Diskaun hebat kereta sewa menanti anda.
Dibuka pada 9:00 PG
Imej pengepala untuk tapak

Kemas kini

Looking to go luxury with an affordable price? You are at the right place! Now head on and book yourself a luxury mpv today!

Book

Testimonial

setahun yang lalu
bersih dn murah kereta sewa. trima kasih. jumpa lg.
- Uma S
setahun yang lalu
(Diterjemahkan oleh Google) Perkhidmatan mesra dan baik. disyorkan. (Asal) Friendly and Good service. recommended.
- Nur A

Servis Kereta Sewa / Car Rental - KL

1Deposit: RM150 ONLY! 
Syarikat lain: RM200 - RM500.

Dokumen Penyewa diperlukan:

  •  MyKad & Lesen Memandu Sah
  •  Slip Gaji atau I.D Student
  •  Bil2 Utiliti
     (TNB, Astro, Unifi atau Kad Kredit dibawah nama penyewa.)


KLIK DISINI UNTUK DAPAT DISKAUN KERETA SEWA KL, KLIA DAN SELANGOR.

Jenis Kereta Sewa:
Per day | 3 Days | 5 Days | 7 Days
RM100.00 | RM270.00 | RM400.00 | RM550.00
Per day | 3 Days | 5 Days | 7 Days
RM120.00 | RM300.00 | RM450.00 | RM600.00  
Per day | 3 Days | 5 Days | 7 Days
RM120.00 | RM330.00 | RM450.00 | RM600.00
Per day | 3 Days | 5 Days | 7 Days
RM110.00 | RM300.00 | RM420.00 | RM580.00
Per day | 3 Days | 5 Days | 7 Days
RM120.00 | RM330.00 | RM450.00 | RM600.00  
Per day | 3 Days | 5 Days | 7 Days
RM180.00 | RM480.00 | RM750.00 | RM1050.00
Per day | 3 Days | 5 Days | 7 Days
RM220.00 | RM550.00 | RM850.00 | RM1150.00

Ampang / Setiawangsa / Wangsa Maju / TBS
Setapak / Sentul / Jalan Ipoh / Kepong / Jinjang
Cheras / Kuala Lumpur / PJ / Damansara / Subang
Bandar Utama / Mont Kiara / Shah Alam / KLIA / KLIA 2


Untuk pertanyaan, layari https://www.kualalumpurcarrental.my atau whatsapp/call: +6010 562 1195

Hubungi Kami

Kenalan

Hubungi sekarang
  • 010-562 1195

Alamat

Dapatkan arah
726, Jalan Sultan Azlan Shah
Batu 4
51200 Kuala Lumpur
Malaysia

Waktu Perniagaan

Isn:9:00 PG – 11:30 PTG
Sel:9:00 PG – 11:30 PTG
Rab:9:00 PG – 11:30 PTG
Kha:9:00 PG – 11:30 PTG
Jum:9:00 PG – 11:30 PTG
Sab:9:00 PG – 11:30 PTG
Ahd:9:00 PG – 11:30 PTG
Dapatkan sebut harga
Mesej telah dihantar. Kami akan membalas mesej anda sebentar lagi.